طراحی سایت توسط انجمن وب | AnjomanWeb.com

برای امنیت اینستاگرام چه کنیم؟

برای امنیت اینستاگرام چه کنیم؟اینستاگرام محبوبیت بسیار زیادی دارد و همین باعث شده تا برخی افراد سود جو با برخی تکنیک ها حساب های دیگر افراد را به اصطلاح هک کنند و برای جلوگیری از هک شدن اینستاگرام کافی است موارد زیر را انجام بدهید که اینستاگرام بصورت رسمی برای ایمن نگه داشتن پیج اینستاگرام در سایت خود اعلام کرده و ما آن را بصورت ترجمه شده قرار داده ایم

احراز هویت دو مرحله ایی را فعال کنید

برای امنیت اینستاگرام چه کنیم

احراز هویت دو مرحله‌ای یک ویژگی امنیتی عالی است که به محافظت از حساب شما کمک می‌کند و هر بار که از یک دستگاه ناشناس وارد حساب اینستاگرام خود می‌شوید، باید آن را وارد کنید به این معنی که اگر شخصی رمز عبور شما را داشته باشد اما تلفن شما را نداشته باشد، نمی تواند به حساب شما دسترسی داشته باشد.

یک رمز عبور قوی انتخاب کنید و آن را ایمن نگه دارید

رمز عبوری را انتخاب کنید که حدس زدن آن دشوار است با استفاده از ترکیبی از حداقل شش عدد، حرف و نماد (مانند ! و &) و مطمئن شوید که منحصر به فرد است و هرگز رمز عبور خود را با کسی که به آن اعتماد ندارید، به اشتراک نگذارید.

وقتی با کامپیوتر یا تلفنی دیگران وارد اکانت خود میشوید، به یاد داشته باشید که از اینستاگرام خود خارج شوید و مطمئن شوید که تیک گزینه “Memember Me” را علامت نزنید!و برای امنیت بیشتر، از یک کد و یا اثر انگشت خود روی موبایل خود استفاده کنید تا مطمئن شوید در صورت گم شدن گوشی شما، هیچ کس نمی تواند به حساب اینستاگرام شما دسترسی داشته باشد.

شماره تماس و ایمیل واقعی خود را بزنید

یکی از موارد مهم در ایمن نگه داشتن پیج برای امنیت اینستاگرام چه کنیمشماره تلفن و ایمیل خود را وارد کنید و مطمئن شوید که ایمیل و شماره تلفن های شما به روز و واقعی هستند. این موارد به شما امکان بازیابی حساب خود را می دهد حتی اگر اطلاعات شما توسط یک هکر تغییر کرده باشد.

اینستاگرام به شما دایرکت نمیدهد

اینستاگرام هرگز برای شما دایرکت ارسال نمی کند در چند ماه گذشته، شاهد افزایش حساب‌های اسپم بوده‌ایم که افراد سود جو برای دسترسی به اطلاعات حساس مانند رمزهای عبور حساب، دایرکت ارسال می‌کنند. این افراد ممکن است به شما بگویند که حساب شما در خطر مسدود شدن است، یا در حال نقض کردن قوانین اینستاگرام هستید و … این پیام‌ها اغلب کلاهبرداری هستند. اینستاگرام هرگز برای شما دایرکت ارسال نمی کند. و اگر چنین مواردی را دیدید حتما آن حساب را گزارش دهید و ریپورت کنید.

موارد بالا بصورت کامل از بخش بلاگ اینستاگرام جمع آوری شده و احتمالا پاسخ به سوال برای امنیت اینستاگرام چه کنیم باشند موارد زیادی برای امن نگه داشتن حساب اینستاگرام وجود دارد اما این موارد مهم ترین موارد هستند و سعی کنید این موارد را برای ایمن نگه داشتن اکانتتان رعایت کنید

4/5 - (1 امتیاز)

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *