طراحی سایت توسط انجمن وب | AnjomanWeb.com

خرید لایک اینستاگرام ارزان

توضیحات سرویس

در صورتی که نیاز به خرید لایک اینستاگرام دارید این سرویس فالوورینو لایک هایی با کیفیت نسبتا خوب و ایرانی ارسال می کند، میزان ریزش در این سرویس بین 1 درصد است که تا 5 درصد در زمان ارسال لایک ها برای شما بیشتر ارسال می شود تا ریزش را جبران کند.قیمت این سرویس هر کا 12,000 تومان نه، فقط و فقط هر کا 8,500 تومان به مدت محدود شروع ارسال لایک ارزان اینستاگرام بین 10 تا 30 دقیقه میباشد ، بهترین سرویس لایک نسبت به قیمت در کل کشور است ، این سرویس تضمین عدم ریزش دارد و با خیال راحت میتوانید از این سرویس استفاده کنید و اگر نیاز به تعداد بیشتر و ارسال لایک بصورت مدوام دارید به پشتیبانی واتساپ پیام دهید.

این سرویس در حال حاضر ارائه نمیشود

0+
سفارش لایک ارزان ثبت شده
0+
لایک ارزان تکمیل شده

تفاوت این سرویس با لایک کیفیت بالا چیست؟

سرویس لایک با کیفیت به دلیل ارسال لایک های واقعی از نظر قیمت با سرویس لایک ارزان اینستاگرام کاملا متفاوت است و قیمتی تقریبا 3 برابر لایک ارزان دارد ولی نگران چیزی نباشید این سرویس هم کیفیت بسیار مطلوبی دارد و از نظر اقتصادی بصرفه است و مشتریان زیادی از این سرویس استفاده میکنند و راضی هستند

سوالات متداول

سوالات پر تکرار مشتریان در مورد سرویس لایک ارزان و سریع

آیا لایک ها توسط پروفایل های ایرانی انجام میشود؟

لایک های ارسالی در این سرویس بصورت میکس و ترکیب از پروفایل های ایرانی و خارجی میباشد و تا 80 درصد پروفایل های ایرانی هستند و کل سرویس لایک با پروفایل های واقعی ارسال میکند و با خیال راحت میتوانید خرید لایک ارزان ایرانی را در فالوورینو انجام دهید

زمان تکمیل سفارش چقدر است؟

تکمیل سفارش برای این سرویس بستگی به تعداد لایکی که سفارش میدهید دارد برای مثال یک سفارش 500 عددی نهایتا در 1 ساعت تکمیل میشود اما سفارش های با تعداد بیشتر زمان بیشتری برای تکمیل نیاز دارند اما سرعت ارسال لایک های ما نسبت به دیگر وب سایت ها بالاترین سرعت است و به همین دلایل کاربران برای خرید لایک اینستاگرام فالوورینو را انتخاب میکنند و شما هم بعد از یکبار خرید مشتریان دائمی تمام سرویس های ما میشوید.

برای خرید لایک ارزان چه اطلاعاتی باید ارائه دهم؟

تنها اطلاعاتی که ما به آن برای ارسال لایک نیاز داریم لینک پست شما است و هیچ اطلاعات دیگری احتیاج نداریم ما هرگز رمز عبور یا هر گونه اطلاعات خصوصی در مورد حساب شما را نمی خواهیم و نیاز نداریم.

چرا باید لایک ارزان اینستاگرام بخریم؟

تعداد لایک هایی که پست شما دریافت می کند مستقیماً بر الگوریتم اصلی اینستاگرام برای ورود به اکسپلور تأثیر می گذارد. هرچه محتوای شما لایک و تعامل بیشتری داشته باشد، افراد بیشتری را جذب خواهید کرد و تاثیر مستقیم در اعتماد افراد دارد ،با خرید لایک اینستاگرام ارزان پست شما احتمال رفتنش در اکسپلور بیشتر میشود لایک ها همچنین به عنوان یک مدرک برای فالوور ها و بینندگان که محتوای شما را می بینند عمل می کند. وقتی عکسی تعداد لایک های بالایی داشته باشد، احتمال بیشتری دارد که با آن پست درگیر شوند و به آن پیج اعتماد کنند. خرید لایک راه خوبی برای تسریع این تعامل است روند گرفتن لایک واقعی در پست های شما می تواند بسیار چالش برانگیز باشد. از آنجایی که کاربران باید محتوای شما را ببینند و در صورت پسندیدن آن را لایک کنند، اما اگر تصمیم به خرید لایک از طریق فالوورینو داشته باشید، ساده تر و آسان تر می شود. زیرا شما فقط باید تصمیم بگیرید که لایک بخرید و دکمه سفارش را در وب سایت ما فشار دهید. 

لایک اینستاگرام چیست؟

مطمئن تا بحال از پلتفرم ها و شبکه های اجتماعی زیادی استفاده کرده اید و میدانید مفهوم لایک چیست ، اما اگر بخواهیم یک تعریف ساده از لایک ارائه دهیم ،لایک کاری است که که افراد در صورت دوست داشتن پستی انجام میدهند و در اینستاگرام با دوبار کلیک پشت سر هم افراد پست ها را لایک میکنند 

 

 

دیگر سرویس های فالوورینو

فالوور فیک

سرویس فالوور فیک ارزان قیمت هر 1000 عدد 15000 تومان

خرید فالوور فیک
ویو پست ارزان

سرویس ویو ارزان قیمت هر 1k ویو 5 هزار تومان

خرید ویو اینستاگرام
ویو استوری ارزان

سرویس ویو استوری قیمت هر 1k ویو 4 هزار تومان

خرید ویو استوری
لایک واقعی

سرویس لایک واقعی قیمت هر 100 لایک 4 هزار تومان

خرید لایک واقعی

چرا لایک اینستاگرام ارزشمند و مهم است؟

در کنار کامنت ها، لایک ها اصلی ترین مورد برای هستند که کاربران پست ها را در اینستاگرام با یکدیگر مقایسه و قضاوت میکنند ،لایک تأیید است برای کاربران رسانه های اجتماعی است که پست شما مفید، جالب یا سرگرم کننده است و ممکن است شخص دیگری نیز از آن لذت ببرد.

لایک ها نه تنها کیفیت پست ، برند و پیج شما را به طور کلی نشان می دهند، بلکه به دیگر کاربران نشان می دهند که بسیاری از افراد فکر می کنند پیج شما ارزش دنبال کردن را دارد. هرچه اکانت شما لایک بیشتری دریافت کند، پیج شما «اثبات اجتماعی» بیشتری خواهد داشت ،و برای محبوبیت و کیفیت پیج شما عالی خواهد بود. لایک بیشتر نیز به معنای قرار گرفتن در معرض دید بیشتر است. اینستاگرام از الگوریتمی برای انتخاب پست‌ها برای نمایش به مخاطبان دیگر استفاده می‌کند و داشتن یک پست محبوب‌تر، اینستاگرام را تشویق می‌کند تا برند شما را به طور ارگانیک تقویت کند.

لایک کردن دیگر افراد نیز راهی برای تشویق تعامل است. زمانی که شخصی پستی را لایک می‌کند، معمولاً صاحب آن پیج افرادی را که پستش را لایک کرده است بررسی می‌کند و این یک فرصت عالی برای به دست آوردن یک فالوور جدید است و شما متوانید با خرید لایک اینستاگرام ارزان پست های خود را محبوب تر کنید.

نظرات مشتریان

مشتریان سرویس لایک ارزان اینستاگرام چه میگویند؟

نظر شما ارزشمند است

نظر خود را درباره سرویس لایک ارزان بگویید

نظرات ،پیشنهادات و انتقادات خود را ارسال کنید تا کاربران با خواندن نظرات شما براحتی تصمیم بگیرند

4.3/5 - (7 امتیاز)