طراحی سایت توسط انجمن وب | AnjomanWeb.com

ایده های مهم و کاربردی برای افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام

اینستاگرام یکی از برنامه های محبوب در سراسر دنیا می باشد که بسیار زبان زد می باشد و توانسته است در صدر جدول برنامه ها قرار بگیرد ، این برنامه به دلیل ایجاد فرصت شغلی مناسب برای کاربران خود توانسته است جایگاه خود را بیشتر از قبل افزایش دهد و امروزه مکان مناسبی برای بازاریابی اینترنتی ، برند سازی و راه اندازی کسب های مختلف می باشد .

مهم ترین عامل برای تمایز تمامی کسب و کار تعداد فالوور می باشد ، تعداد فالوور اینستاگرام نقش فراوانی در بهبود عملکرد تمامی کسب و کار ها داشته و سبب افزایش نرخ فروش و ورود به اکسپلور اینستاگرام میشود ، به عبارتی در برنامه اینستاگرام اولین موردی که بسیار به چشم میخورد تعداد فالوور اینستاگرام می باشد و فاکتور مهمی برای نشان دادن قدرت ، محبوبیت و اعتبار پیج می باشد .

بزرگ ترین دغدغه تمامی افراد افزایش تعداد فالوور واقعی می باشد چرا که فالوور منشأ تمامی موفقیت ها در اینستاگرام می باشد ، به همین دلیل کاربران همواره به دنبال افزایش تعداد آن هستند .

ایده های مهم و کاربردی برای افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام وجود دارد که افراد سعی در یادگیری این موارد دارند برخی از این آموزش ها هزینه فراوانی را می طلبند که تقبل آن برای قشر اعظم افراد امکان پذیر نمی باشد اما ما در این مقاله قصد داریم تا یک سری روش های رایگان و به نسبت کم هزینه را معرفی کنیم در ادامه همراه ما باشید .

راه های افزایش فالوور واقعی اینستاگرام

افزایش فالوور اینستاگرام برای هر کسب و کاری مهم می باشد ، بدون داشتن فالوور هیچ بیزنسی نمی تواند به موفقیت برسد ، برای تمامی افرادی که قصد دیده شدن در اینستاگرام را دارند داشتن فالوور الزامی می باشد حتی اگر دقت کنید افراد معروف و شناخته شده در اینستاگرام دنبال کننده های بیشتری را دارند در نتیجه بایستی فالوور های خود را بالا ببرید .

رسیدن به درآمد بالا در اینستاگرام پیرو تعداد فالوور می باشد فرض کنید دو صفحه اینستاگرامی وجود دارند پیجی حدود 1k فالوور دارد و پیج دیگر حدود 10k فالوور دارد کاملا واضح است که پیج دوم مخاطب فراوانی دارد و اگر محصولی برای فروش داشته باشد سریع تر به فروش می رسد و در نتیجه درآمد بالایی نیز برای صاحبان پیج ایجاد میشود .

پس در تمامی موارد بالا فالوور مهم می باشد و باید به طریقی تعداد آن بالا برود ، افزایش فالوور اینستاگرام به نسبت کار دشواری می باشد و نیازمند رعایت یک سری اصول و فعالیت های منظم می باشد که ما در ادامه قصد معرفی آنها را داریم .

پروفایل جذاب بسازید

یکی از اصولی ترین روش ها برای افزایش تعداد فالوور اینستاگرام توجه به پروفایل می باشد ، این مورد را همواره به خاطر بسپارید که اینستاگرام بر مبنای تصویر طراحی شده است ، و اصول اولیه برای رسیدن به فالوور طراحی مناسب پروفایل می باشد .

هر فردی که وارد پیج شما میشود ابتدا توجهش به تعداد فالوور و پروفایل شما جذب می‌شود پس ابتدا نیاز است پروفایل خود را تکمیل کرده و سپس به مرحله جذب فالوور بشوید .
برای ساخت پروفایل مناسب نیاز است ابتدا نام کاربری مناسب برای خود انتخاب کنید و یک تصویر پروفایل مناسب از خود و یا زمینه فعالیت خود قرار دهید و از ترتیب و کاور های نسبتا جذاب برای پست های خود استفاده کنید ، همچنین هایلایت های خود را مطابق با نیاز مخاطب و معرفی پیج خود بچینید تا فالوور بالایی دریافت کنید .

با سایر پیج ها تعامل داشته باشید

یکی از ترفند های خاص برای افزایش تعداد فالوور ها تعامل با سایر پیج ها به ویژه صفحه های هم حوزه می باشد ، زمانی که اکانت کاری برای خود ایجاد کنید و نوع صفحه خود را انتخاب کنید در ابتدا اینستاگرام کسب و کار های مشابه به اکانت شما را نمایش می دهد که می توانید آنها را دنبال کرده و پیگیر فعالیت های آنان باشید ، می توانید هم با پیج های هم سطح خود و هم با سایر اکانت ها تعامل داشته باشید .

با سایر پیج ها می توانید از طریق دایرکت ارتباط بگیرید و پست و استوری های آنها را دنبال کرده و برای تنها کامنت بگذارید ، می توانید حتی از پست های مشترک استفاده کنید تا هم مخاطبان پیج شما و هم مخاطبان اکانت همکار شما پست را دیده و لایک و کامنت بالا بدست آورید .

یکی از ترفند های بسیار مناسب برای جذب فالوور کامنت گذاشتن زیر پست های افراد هم حوزه اما با تعداد فالوور بالا می باشد و نباید کامنت های ساده قرار دهید ، سعی کنید کامنت هایی را قرار دهید تا مخاطب را جلب کنید با اینکار فالوور های آن صفحه به اکانت شما وارد شده و ممکن است شما را فالوو کنند .

اگر تعامل خود را با همکاران خود بالا ببرید هم شانس این را دارید که در قسمت هوم آنها استوریتان در اول صفحه دیده شود و همچنین اکانت شما در قسمت لیست پیشنهادات آن اکانت ها به نمایش داده میشود در این صورت امکان افزایش تعداد فالوور های تان بالا میرود .

استفاده از هشتگ ها

هشتگ ها یکی از موارد بسیار مهم و تاثیر گذار در افزایش تعداد فالوور اینستاگرام می باشد ، شما می توانید با قرار دادن چندین هشتگ در زیر پست خود سبب ورود پستتان به آن هشتگ ها شوید و سبب بیشتر دیده شدن پست خود شوید .

برای قرار دادن هشتگ ها باید به این مورد توجه کنید که این هشتگ ها هم مربوط به حوزه کاری شما باشند و هم بر اساس اولویت بندی و اهمیت آنها در زیر پست قرار دهید .

اینستاگرام برای کاربران خود این امکان را ایجاد کرده است که افراد با بتوانند هشتگ های مختلف را دنبال کنند با انجام اینکار می توانید پست های مختلف وارد شده به این بخش را لایک و کامنت کنید تا صاحبان این پیج ها وارد اکانت شما شوند و از پست های شما به صورت متقابل حمایت کنند به این ترتیب بر تعداد فالوور ها افزوده میشود .

خرید فالوور واقعی اینستاگرام

یکی از خدمات مهم اینستاگرام خرید فالوور واقعی اینستاگرام می باشد ، خدمات خرید فالوور اینستاگرام از طریق وب سایت های فروش فالوور انجام میشود و اشخاص مختلفی همچون اینفلوئنسر ها و حتی کاربران عادی نیز از خرید فالوور اینستاگرام استفاده می کنند .

در واقع می توانید به تعداد مورد نیاز خود به فالوور آنها را به صورت واقعی از وب سایت های فروش فالوور واقعی تهیه کنید ، هزینه این فالوور ها در مقایسه با روش های دیگر افزایش فالوور بسیار پایین تر می باشد و هزینه کمتری را می طلبند ، با ثبت سفارش تعداد فالوور های مورد نیاز به سرعت این فالوور ها به اکانت شما اضافه میشوند و در یک چشم بهم زدن شاهد افزایش یکباره و سریع فالوور ها خواهید بود .

وب سایت های عرضه دهنده خدمات اینستاگرام به تعداد فراوانی وجود دارند که شما باید مرجع خرید فالوور اینستاگرام را را یافته و خرید خود را از طریق آن انجام دهید چرا که خدمات آن کاملا به صرفه و واقعی کی باشند و برای کسب و کار اهمیت بالایی دارند .

نیاز مخاطب را شناسایی کنید

توجه به نیاز مخاطب باعث افزایش رشد تعامل کاربران میشود شما باید رفتار کاربران خود را به صورت کامل ارزیابی کنید ، و نیاز مخاطب را به صورت حرفه ای تشخیص دهید و در ادامه محتوای متناسب با نیاز و علاقه مخاطبان خود را طراحی ببینید تا تعامل کاربران افزایش پیدا کنید .

یکی از مواردی که در تشخیص نیاز مخاطب بسیار کمک رسان می باشد استفاده کردن از بخش insight برنامه اینستاگرام می باشد به دو طریق می توانید وارد این بخش شوید اول از طریق پست ها که در زیر تمامی پست های تان وجود دارد و به واسته آن می توانید تعداد ویو ، نرخ تعامل ، ورودی اکسپلور و… را مشاهده کنید و دومین مسیر وارد شدن از طریق قسمت تنظیمات پیج می باشد که به صورت کلی می توانید روز هایی که بیشترین فعالیت افراد وجود دارد را کامل مشاهده کنید و بهترین زمان پست گذاری را نیز تشخیص دهید و در ادامه با یافتن شیوه اصولی پست گذاری و تولید آن تعداد فالوور های خود را افزایش دهید .

نتیجه مقاله

با گسترش روز افزون اینستاگرام و اضافه شدن ویژگی های بیشتر این برنامه ، رشد این اپلیکیشن به صورت جهانی شده و کاربران آن افزایش پیدا کرده است ، و این حجم از افراد و کارایی های زیاد این برنامه سبب افزایش کسب و کار در آن شده است .

افزایش تعداد کاربران از جمله معضل بزرگ برای کاربران شناخته میشود که در این مقاله سعی کردیم به روش های آسان و کاربردی افزایش تعداد فالوور در اینستاگرام بپردازیم تا با تکیه بر آنها و انجام تک تک آنها تعداد فالوور های خود را افزایش دهید .

 

منبع : اول پرداخت

5/5 - (2 امتیاز)

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *